Итоги

Итоги предметных дистанционных олимпиад осеннего сезона 2016 года

ИТОГИ ПРЕДМЕТНЫХ ДИСТАНЦИОННЫХ ОЛИМПИАД ОСЕННЕГО СЕЗОНА 2016 ГОДА

А.Т.Ж. Мекен-жайы Куратор мұғалімі Сыныбы пәні Орны
Қанатұлы Арнұр Үшарал қаласы, №2 орта мектебі Оспанова Айман Еркінбекқызы 4 дүниетану 2
Жашенова Жансая Восточно-Казахстанская область, КГУ «Миролюбовская средняя школа» Жумагулова Айнаш Каденовна 4 математика 1
Матющенко Ярослав Сергеевич Восточно-Казахстанская область, КГУ «Миролюбовская средняя школа» Жумагулова Айнаш Каденовна 0 Умники и умницы 1
Остапенко Амалия Павловна Восточно-Казахстанская область, КГУ «Миролюбовская средняя школа» Жумагулова Айнаш Каденовна 4 Русский язык 2
Шалова Анеля Жаслановна Восточно-Казахстанская область, КГУ «Миролюбовская средняя школа» Жумагулова Айнаш Каденовна 4 Русский язык 2
Понкратьева Вероника Александровна Восточно-Казахстанская область, КГУ «Миролюбовская средняя школа» Жумагулова Айнаш Каденовна 4 математика 1
Баймолда Жібек Ерболқызы Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов ауданы Өрнек ауылы Алғабас шағын орталықты орта мектебі Жапарқұлова Ақбота Бақытқызы 3 математика 1
Бекетай Майра Нұрғалымқызы Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов ауданы Өрнек ауылы Алғабас шағын орталықты орта мектебі Жапарқұлова Ақбота Бақытқызы 3 математика 1
Какенова Аруна Қуанышбекқызы «№16 орта мектебі»КММ,Өскемен қаласы Кудерина Мергуль Аркабековна 3 дүниетану 1
Ауданбекова Айдана Айдарқызы «№16 орта мектебі»КММ,Өскемен қаласы Кудерина Мергуль Аркабековна 3 дүниетану 1
Сурымбаева Рахат Жезқазған қаласы, № 21 ЖОБМ Сайым Сайым Қуаналиқызы 2 Қазақ тілі 1
Бердалин Ербол Жезқазған қаласы, № 21 ЖОБМ Сайым Сайым Қуаналиқызы 2 математика 3
Асығат Әмина Қазақ ұлттық хореография академиясы, Астана. Байбосынова Райгуль Ескалиевна 1 дуниетану 1
Әлімбай Әмірлан Қазақ ұлттық хореография академиясы, Астана. Байбосынова Райгуль Ескалиевна 1 дуниетану 1
Жазыбек Медина Қазақ ұлттық хореография академиясы, Астана. Байбосынова Райгуль Ескалиевна 1 дуниетану 1
Кокенова Сафина Қазақ ұлттық хореография академиясы, Астана. Байбосынова Райгуль Ескалиевна 1 дуниетану 1
Ирисалиева Муслима ОҚО Сайрам ауданы Ақбай ауылы № 28 «Ақбай»жом Юсанова Мохинур Рахманкуловна 1 Дүниетану 1
Каримкулова Дилроза ОҚО Сайрам ауданы Ақбай ауылы № 28 «Ақбай»жом Юсанова Мохинур Рахманкуловна 1 математика 2
Жарқын Әлихан Сш №2 г.Ушарал Ершова Наталья Арнолдовна 2 математика 3
Серхан Гүлназ «№16 орта мектеп»КММ,Өскемен қаласы Кошерова Зульфия Уалихановна 2 Дүниетану 2
Толықбаева Аида «№16 орта мектеп»КММ,Өскемен қаласы Кошерова Зульфия Уалихановна 2 Дүниетану 2
Абатаев Темірлан «№16 орта мектеп»КММ,Өскемен қаласы Молдахметова Гаухар 4 Дүниетану 3
Ерланов Мадияр «№16 орта мектеп»КММ,Өскемен қаласы Молдахметова Гаухар 4 Дүниетану 3
Нурбек Адина Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы

Жанай ауылы  «Жанай орта мектеп-бақша» КММ

Шатанова Айгуль Саветкановна 0 класс викторина 1
Жұмагелді Айсу Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы

Жанай ауылы  «Жанай орта мектеп-бақша» КММ

Шатанова Айгуль Саветкановна 0 класс викторина 1
Боранбаева Жания Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы

Жанай ауылы  «Жанай орта мектеп-бақша» КММ

Шатанова Айгуль Саветкановна 0 класс викторина 1
Аутенова Аида Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы

Жанай ауылы  «Жанай орта мектеп-бақша» КММ

Шатанова Айгуль Саветкановна 0 класс викторина 1
Омаров Ахмет СҚО , М.Жұмабаев ауданы , Полудин орта мектебі Молдахметова Раушан Жеңісқызы 2 Қазақ тілі 1
Сексимбаева Даяна СҚО , М.Жұмабаев ауданы , Полудин орта мектебі Молдахметова Раушан Жеңісқызы 2 Қазақ тілі 1
Омарова Аружан СҚО , М.Жұмабаев ауданы , Полудин орта мектебі Молдахметова Раушан Жеңісқызы 3 Қазақ тілі 1
Гиниятулин Ильяс СҚО , М.Жұмабаев ауданы , Полудин орта мектебі Молдахметова Раушан Жеңісқызы 3 Қазақ тілі 1
Әмірбаева Айкүн Жандосқызы ШҚО. Семей қаласы  «Ақбұлақ жалпы негізгі білім беретін мектебі» КММ Татиева Зауреш Орынбасаровна 4 математика 3
Кәрібай Ақниет Асқарбекқызы №158 орта мектеп Қызылорда обл,Шиелі ауданы, Ш.Қодаманов ауылы. Қозыкенова Гүлжан Пазылбекқызы 3 дүниетану 3
Қанжығалы Айлұн Қазақ ұлттық хореография академиясы, Астана. Байбосынова Райгуль Ескалиевна 1 дуниетану 1
Ілияс Ділназ Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы,

Ералиев ауылы

«О.Әлібаев атындағы ЖОББМ» КММ

 

Темешбаева Рымжан Есенкелдиевна 4 Қазақ  тілі 1
Мыңжанов Бақдәулет Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы,

Ералиев ауылы

«О.Әлібаев атындағы ЖОББМ» КММ

 

Темешбаева Рымжан Есенкелдиевна 4 Қазақ  тілі 1
Кәрібек Ұлжан Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы,

Ералиев ауылы

«О.Әлібаев атындағы ЖОББМ» КММ

 

Темешбаева Рымжан Есенкелдиевна 4 Қазақ  тілі 1
Болат Аяулым Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы,

Ералиев ауылы

«О.Әлібаев атындағы ЖОББМ» КММ

 

Буденова Гүлнар Курмангалиқызы 4 Қазақ  тілі 1
Мамбетова Еркеназ Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы,

Ералиев ауылы

«О.Әлібаев атындағы ЖОББМ» КММ

 

Буденова Гүлнар Курмангалиқызы 4 Қазақ  тілі 1
Ергалиев Акбар Нурланович Восточно – Казахстанская

область, Кокпектинский район, КГУ «Миролюбовская средняя школа»

Осанова Айслу Бауржановна 2 Познание мира 2
Орлов Алексей Станиславович Восточно – Казахстанская

область, Кокпектинский район, КГУ «Миролюбовская средняя школа»

Осанова Айслу Бауржановна 2 Познание мира 2
Кочегова Яна Николаевна Восточно – Казахстанская

область, Кокпектинский район, КГУ «Миролюбовская средняя школа»

Осанова Айслу Бауржановна 2 Познание мира 2
Рахметова Рузана Болатовна Восточно – Казахстанская

область, Кокпектинский район, КГУ «Миролюбовская средняя школа»

Осанова Айслу Бауржановна 2 Математика 1
Бородина Полина Евгеньевна Восточно – Казахстанская

область, Кокпектинский район, КГУ «Миролюбовская средняя школа»

Осанова Айслу Бауржановна 2 Математика 1
Токтарбаев Алмас Даулетханұлы Восточно – Казахстанская

область, Кокпектинский район, КГУ «Миролюбовская средняя школа»

Токомбаева Бакытгуль Кусмановна 3 Русский язык 1
Алиева Теона Школа-гимназия имени Г.С. Титова № 20, г. Шымкент Кучер Елена Владимировна 2 Русский язык 1
Алиева Теона Школа-гимназия имени Г.С. Титова № 20, г. Шымкент Кучер Елена Владимировна 2 Математика 1
Кәрібай Ақниет №158 орта мектебі,Қызылорда обл,Шиелі ауданы,Ш.Қодаманов ауылы Нұрбекова Несібелі Амангелдіқызы 3 математика 2
Ерханов Пернебек №158 орта мектебі,Қызылорда обл,Шиелі ауданы,Ш.Қодаманов ауылы Нұрбекова Несібелі Амангелдіқызы 3 Қазақ тілі 2
Кирим Зарина Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Иманкулова Мадина Тобажановна 2 дүниетану 2
Азамат Мерей Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Иманкулова Мадина Тобажановна 2 Қазақ   ті лі 2
Урисбай Жансая Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Иманкулова Мадина Тобажановна 2 Қазақ   ті лі 2
Еркебұланұлы Ерұлан Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Иманкулова Мадина Тобажановна 2 дүниетану 2
Мейрихан Аяулым Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Иманкулова Мадина Тобажановна 2 дүниетану 2
Еркін Аружан Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы

Жанай ауылы  «Жанай орта мектеп-бақша» КММ

Шатанова Айгуль Саветкановна 0 класс викторина 1
Хамитханова Ақнұрлы Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы

Жанай ауылы  «Жанай орта мектеп-бақша» КММ

Шатанова Айгуль Саветкановна 0 класс
Советхан Мансұр Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы

Жанай ауылы  «Жанай орта мектеп-бақша» КММ

Шатанова Айгуль Саветкановна 0 класс викторина
Маликов Нұрәлі Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы

Жанай ауылы  «Жанай орта мектеп-бақша» КММ

Шатанова Айгуль Саветкановна 0 класс викторина
Нұрсилина Инабат Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы

Жанай ауылы  «Жанай орта мектеп-бақша» КММ

Шатанова Айгуль Саветкановна 0 класс викторина
Тоқтағанова Райхан Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы

Жанай ауылы  «Жанай орта мектеп-бақша» КММ

Шатанова Айгуль Саветкановна 0 класс викторина
Тоқтаған Бексұлтан Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы

Жанай ауылы  «Жанай орта мектеп-бақша» КММ

Шатанова Айгуль Саветкановна 0 класс викторина
Тоқтасын Айдана Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы

Жанай ауылы  «Жанай орта мектеп-бақша» КММ

Шатанова Айгуль Саветкановна 0 класс викторина
Ғалымжанов Алижан Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы

Жанай ауылы  «Жанай орта мектеп-бақша» КММ

Шатанова Айгуль Саветкановна 0 класс викторина
Слепко Анастасия Петропавл қаласы КММ «№ 9 орта мектеп» Мейрамгалиева Айнаш  Каиржанқызы 2 Казахский язык в русских классах 1
Бақтыкерей Сандугаш Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 20 мектеп Сабырова Қансұлу 1 Қазақ тілі 1
Тоқтаубек Тоқжан Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Хавдхелам  Меремхан 1 Қазақ тілі 1
Богачева Алина Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Ермекбаева Раушан 4 Қазақ тілі 1
Бабанин Даниил Балқаш қаласы, Н.К.Крупская атындағы ЖББ № 4 орта мектебі Шагирова Гульдания Кашебдинқызы 3 Қазақ тілі 2
Муслымова Дарина Балқаш қаласы, Н.К.Крупская атындағы ЖББ № 4 орта мектебі Шагирова Гульдания Кашебдинқызы 3 Қазақ тілі 2
Шакиров Шынгыс Балқаш қаласы, Н.К.Крупская атындағы ЖББ № 4 орта мектебі Шагирова Гульдания Кашебдинқызы 3 Қазақ тілі 2
Кәрібай Айкен Асқарбекқызы 4 дүниетану 3
Өмірзақ Ақжүніс Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Артықмұратова Рабиға 1 математика 3
Асхат Жасмин Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы

Жанай ауылы  «Жанай орта мектеп-бақша» КММ

Ахмадиева Маржан Ахметбаевна 1 математика 2
Мерхат Еңлік Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы

Жанай ауылы  «Жанай орта мектеп-бақша» КММ

Ахмадиева Маржан Ахметбаевна 1 математика 3
Черубаев Бақтияр Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы

Жанай ауылы  «Жанай орта мектеп-бақша» КММ

Ахмадиева Маржан Ахметбаевна 1 математика 3
Нышанова Жадыра Қызылорда обл,Шиелі ауданы,Ш.Қодаманов ауылы,№158 орта мектебі Еркінбекқызы Гүлзира 2 Қазақ тілі 2
Мұсылманқұлова Хадиша Қызылорда обл,Шиелі ауданы,Ш.Қодаманов ауылы,№158 орта мектебі Досова Гүлмира 2 Математика 3
Әлиева Гүлім Қызылорда обл,Шиелі ауданы,Ш.Қодаманов ауылы,№158 орта мектебі Еркінбекқызы Гүлзира 2 математика 3
Амантаева Нэиля Қызылорда обл,Шиелі ауданы,Ш.Қодаманов ауылы,№158 орта мектебі Досова Гүлмира 2 Қазақ тілі 2
Анаркулов Жамалиддин Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Жолдасова Баян Махулбековна 3 Математика 1
Әбдіқадыр Мамыралы Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Жолдасова Баян Махулбековна 3 Математика 1
Ирисметова Рисала Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Тастанова Райхан Таңатарқызы

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

1 Қазақ тілі 1
Шамуратов Шукурилла Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Тастанова Райхан Таңатарқызы

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

1 Қазақ тілі 1
Абдурахманова Мафтуна Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Серикова Карлыга Ергешовна 4 Қазақ тілі 2
Адхамова Гулида Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Серикова Карлыга Ергешовна 4 Қазақ тілі 2
Акрамбаева Дилбар Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Серикова Карлыга Ергешовна 4 Қазақ тілі 2
Вайдаев Еркебулан Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Омарова Гулжамал Оразовна 4 Математика 3
Бахадыров Нұрдаулет Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Бурлибаева Абиба Уриновна 2 математика 3
Боран Айнұр Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Турдыбекова Фатима Абдашимовна 1 математика  

3

Увалихан Заңғар Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Турдыбекова Фатима Абдашимовна 1 математика  

3

Қосжан Берекет №94 мектеп Қазалы ауданы Қызылорда облысы Өмірзақ Шынар Сәрсенбайқызы 2 Қазақ тілі 2
НҰРЛАНҚЫЗЫ МЕРУЕРТ №94 мектеп Қазалы ауданы Қызылорда облысы Өмірзақ Шынар Сәрсенбайқызы 2 Қазақ тілі 3
Әбдірахманұлы Абылайхан №94 мектеп Қазалы ауданы Қызылорда облысы Өмірзақ Шынар Сәрсенбайқызы 2 математика 2
Өмірханұлы Ақниет №94 мектеп Қазалы ауданы Қызылорда облысы Өмірзақ Шынар Сәрсенбайқызы 2 математика 2
Еркінов Әли « Жанай орта мектеп- бақша» КММ , ШҚО, Үржар ауданы, Жанай ауылы Сакпегова Жанар Абеуовна 3 математика 1
Мұхаметжанов Бекежан « Жанай орта мектеп- бақша» КММ , ШҚО, Үржар ауданы, Жанай ауылы Сакпегова Жанар Абеуовна 3 математика 1
Мұхаметжанова Диана « Жанай орта мектеп- бақша» КММ , ШҚО, Үржар ауданы, Жанай ауылы Сакпегова Жанар Абеуовна 3 математика 1
Ғалымжанов Алишер « Жанай орта мектеп- бақша» КММ , ШҚО, Үржар ауданы, Жанай ауылы Сакпегова Жанар Абеуовна 3 математика 1
Тинчибаев Ербол Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Момынова Динара Мұхтарқызы

 

Қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі

3 Қазақ тілі 2
Махсатова Гульназ Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Момынова Динара Мұхтарқызы

 

Қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі

4 Қазақ тілі 2
Мұнайдар Азиза Орал қаласы №44 орта жалпы білім беретін мектеп Жангалиева Мая Қанатқалиқызы 4 дүниетану 3
Жұмажан Әли Орал қаласы №30 орта жалпы білім беретін мектеп Жангалиева Мая Қанатқалиқызы 4 дүниетану 3
Татарбаева Айару Орал қаласы №30 орта жалпы білім беретін мектеп Жангалиева Мая Қанатқалиқызы 4 дүниетану 3
Қазжанов Мирас Орал қаласы №30 орта жалпы білім беретін мектеп Жангалиева Мая Қанатқалиқызы 4 дүниетану 3
Қасым Мейрамбек Степногорск қаласы, №9 орта мектебі ММ Абдуажитова Кулайм Магауяовна 2 математика 3
Кызыров  Мансур Степногорск қаласы, №9 орта мектебі ММ Абдуажитова Кулайм Магауяовна 2 математика 3
Ершетаев Жан Степногорск қаласы, №9 орта мектебі ММ Абдуажитова Кулайм Магауяовна 2 математика 3
Сунгенова  Камила Степногорск қаласы, №9 орта мектебі ММ Абдуажитова Кулайм Магауяовна 2 математика 3
Оспанова Жансулу Степногорск қаласы, №9 орта мектебі ММ Абдуажитова Кулайм Магауяовна 2 математика 3
Бобан Ақберен Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Хавдхелам  Меремхан 1 математика 2
Марат Аруана Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Хавдхелам  Меремхан 1 Дүниетану 1
Калмахан Анель Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Хавдхелам  Меремхан 1 Қазақ тілі 1
Қайратқызы Ақерке Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Хавдхелам  Меремхан 1 Дүниетану 1
Абдибеков Ернар Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Хавдхелам  Меремхан 1 математика 2
Қадырхан Айым Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Хавдхелам  Меремхан 1 математика 2
Шаяхмет Әмина Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Бекмуратова Бахыт 1 Қазақ тілі 1
Қабдолдақызы Айша Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Бекмуратова Бахыт 1 математика 2
Қуаныш Нұртас Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Бекмуратова Бахыт 1 Қазақ тілі 1
Талғатқызы Інкәр Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Бекмуратова Бахыт 1 математика 2
Мамырбекқызы  Жансая Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Бекмуратова Бахыт 1 математика 2
Усманова Айдана Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Тулегенова Майра 4 Қазақ тілі 1
Аббас Мерей Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Сәрсенбаева Алмагүл 4 Дүниетану 1
Таңжарықұлы  Азат Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Бекмуратова Бахыт 1 Қазақ тілі 1
Хуанган Айдын Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Сәрсенбаева Алмагүл 4 математика 3
Шархан Ақсүнбе Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Тлеуленова Лаура 1 Қазақ тілі 1
Қалиғажы Елісқан Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Садыбекова Майнұр 2 Қазақ тілі 1
Абдиманап Аяулым Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Садыбекова Майнұр 2 Қазақ тілі 1
Серік Амина Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Садыбекова Майнұр 2 Қазақ тілі 1
Сұлтан Шұғыла Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Садыбекова Майнұр 2 Қазақ тілі 1
Хожабергенов Аслан Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Садыбекова Майнұр 2 математика 3
Ерболқызы Дильназ Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Уразалина Зағипа 2 математика 3
Усманов Арман Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Уразалина Зағипа 2 математика 3
Сагынгалиева Назерке Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Садыбекова Майнұр 2 математика 3
Қалмен Жанель Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Уразалина Зағипа 2 математика 3
Аязханұлы Данияр Алматы облысы  Іле ауданы Көкқайнар ауылы № 29 мектеп Садыбекова Майнұр 2 математика 3
Ақылбай Диас Көкшетау қаласы, № 17 ОМ Балпанова Гульмира Оразалиновна 3 Қазақ тілі 2
Балғабек Ануар Көкшетау қаласы, № 17 ОМ Балпанова Гульмира Оразалиновна 3 Қазақ тілі 2
Нариманов Мансур Көкшетау қаласы, № 17 ОМ Балпанова Гульмира Оразалиновна 3 Қазақ тілі 2
Нұртай Айбек Көкшетау қаласы, № 17 ОМ Балпанова Гульмира Оразалиновна 3 математика 1
Садуова Аққу Көкшетау қаласы, № 17 ОМ Балпанова Гульмира Оразалиновна 3 математика 1
Сабержанова Аружан Көкшетау қаласы, № 17 ОМ Балпанова Гульмира Оразалиновна 3 математика 1
Баирлинов Диас Көкшетау қаласы, № 17 ОМ Балпанова Гульмира Оразалиновна 3 математика 1
Давыденко Виалетта Аршалы ауданы Михайлов орта мектебі Тугельбаева Айгуль Нурымкашевна

Қазақ тілі мен қазақ әдебиеті мұғалімі

3 Қазақ тілі 1
Давыденко  Алина Аршалы ауданы Михайлов орта мектебі Тугельбаева Айгуль Нурымкашевна

Қазақ тілі мен қазақ әдебиеті мұғалімі

3 Қазақ тілі 2
Чаус Амелия Аршалы ауданы Михайлов орта мектебі Тугельбаева Айгуль Нурымкашевна

Қазақ тілі мен қазақ әдебиеті мұғалімі

3 Қазақ тілі 3
Шнур Александра Аршалы ауданы Михайлов орта мектебі Тугельбаева Айгуль Нурымкашевна

Қазақ тілі мен қазақ әдебиеті мұғалімі

3 Қазақ тілі 3
Демехина Татьяна Аршалы ауданы Михайлов орта мектебі Тугельбаева Айгуль Нурымкашевна

Қазақ тілі мен қазақ әдебиеті мұғалімі

3 Қазақ тілі 3
Рахметулла Мансұр Көкшетау қаласы, №17 орта мектебі Алькеева Дана Малгаждаровна 2 Қазақ тілі 2
Чокман Нұрай Болатқызы Алматы қаласы Алакөл ауданы Үшарал қаласы

«Талапкер орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Казиева Бибигул Калиевна

Мектепалды даярлық тобының мұғалімі

Мектепалды даярлық тобы викторина
Қуатбек Ажар Айдынқызы Алматы қаласы Алакөл ауданы Үшарал қаласы

«Талапкер орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Казиева Бибигул Калиевна

Мектепалды даярлық тобының мұғалімі

Мектепалды даярлық тобы викторина 1
Слямжан Ілияс Жарасұлы Алматы қаласы Алакөл ауданы Үшарал қаласы

«Талапкер орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Казиева Бибигул Калиевна

Мектепалды даярлық тобының мұғалімі

Мектепалды даярлық тобы викторина 1
Куанышпаев Адлет Кайратович Костанайская область

Камыстинский район

ГУ «Алтынсаринская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района»

Куанышпаева Дариха Тулешовна 4 Познание мира 1
Жаппасова Елайым Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы,құлан ауылы №2 шағын орталықты орта мектебі Оңалбаева Гүлсім Фермебайқызы 3 Математика 3
Кенжебай Бекжан Бейбітұлы Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Сарсенбаева Асылгул Мусаевна 1 Қазақ тілі 3
Мансұр Абылай Қуанышұлы Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Сарсенбаева Асылгул Мусаевна 1 Қазақ тілі 3
 Марс Аружан Ерланқызы Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Сарсенбаева Асылгул Мусаевна 1 Қазақ тілі 3
Қанатбай Жансая Зинатқызы Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Сарсенбаева Асылгул Мусаевна 1 Қазақ тілі 3
Ораз Ділназ Ахатқызы Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Сарсенбаева Асылгул Мусаевна 1 Қазақ тілі 3
Сейілхан Асылжан Жұмаханұлы Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Сарсенбаева Асылгул Мусаевна 1 Қазақ тілі 3
 Полат Диас Қанатұлы Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Сарсенбаева Асылгул Мусаевна 1 Қазақ тілі 3
 Ахан Шапағат Парахатұлы Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Сарсенбаева Асылгул Мусаевна 1 математика 3
Бейдәлі Нұрай Нұрмаханқызы Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Сарсенбаева Асылгул Мусаевна 1 математика 3
Полат Диас Қанатұлы Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Сарсенбаева Асылгул Мусаевна 1 математика 3
 Кенжебай Бекжан Бейбітұлы Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Сарсенбаева Асылгул Мусаевна 1 дүниетану 1
Гусев Никита Евгеньевич Петропавл қаласы

КММ «№ 9 орта мектеп»

Жақаева Ғалия Қасенқызы 2 Қазақ тілі 1
Салдыргазина  Малика Семей қаласы

“№ 8 жалпы орта білім беретін көркемдік- эстетикалық

білім мен тәрбие беру мектеп- кешені”КММ

 

Татыбаева Толкын Ануарбековна 4 математика 3
Амангалиева Мария Семей қаласы

“№ 8 жалпы орта білім беретін көркемдік- эстетикалық

білім мен тәрбие беру мектеп- кешені”КММ

 

Татыбаева Толкын Ануарбековна 4 дүниетану 2
Сулейменова Каракат Семей қаласы

“№ 8 жалпы орта білім беретін көркемдік- эстетикалық

білім мен тәрбие беру мектеп- кешені”КММ

 

Татыбаева Толкын Ануарбековна 4 Қазақ  тілі

 

 

 

1
Джорабеков Мухаммад Гуламжанович Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Абдурахманова Садокат Абдижаппаровна 1 математика 2
Юлдашбекова Шаббона Рустамбековна Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Абдурахманова Садокат Абдижаппаровна 1 математика 2
Ханалиева Фелиса Мадалиевна Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Абдурахманова Садокат Абдижаппаровна 1 математика 2
Эргашбекова Бибимарям Камолжанова Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Абдурахманова Садокат Абдижаппаровна 1 математика 2
Бегмуратова Севгина Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Ниязметова Барно Хабибуллаевна 2 Дүниетану 2
Эргешбеков Шахрух Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Тастанова Райхан Таңатарқызы Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі 3 Қазақ тілі 1
Давидова Айдана Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Бурлибаева Абиба Уриновна 2 Қазақ тілі 1
Анаркулова Чарос Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Жолдасова Баян Махулбековна 3 Қазақ тілі 1
Маханбет Нариман Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Қарғабаева Дина Махашқызы 3 Қазақ тілі 1
Азимуратова Камила Орал қаласы №44 орта жалпы білім беретін мектеп Исмагулова Мурадим 3 Қазақ тілі 2
Батихан Нұрхан Орал қаласы №44 орта жалпы білім беретін мектеп Жангалиева Мая Қанатқалиқызы 4 математика 2
Сейтенова Сабира Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Мамелекова Улбосын 4 Қазақ тілі 1
Орынбасар Жәмиля Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Мамелекова Улбосын 4 Қазақ тілі 1
Зайнуллаева Асель Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Мамелекова Улбосын 4 дүниетану 2
Хожаназар Маржан Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Мамелекова Улбосын 4 Қазақ тілі 1
Абдикаримова Баянсұлу Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Мамелекова Улбосын 4 дүниетану 2
Бегалы Нұрдәулет Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Мамелекова Улбосын 4 Қазақ тілі
Таутанова Алуа Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Мамелекова Улбосын 4 дүниетану 2
Нурасилова Мақпал Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Кеулимжаева Хажар Нурадиновна 3 Қазақ тілі 2
Ермаханов Бақытбек Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Кеулимжаева Хажар Нурадиновна 3 Қазақ тілі 2
Абаканов Әлібек Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Кеулимжаева Хажар Нурадиновна 3 Қазақ тілі 2
Куванчева Көркем Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Кеулимжаева Хажар Нурадиновна 3 Қазақ тілі 2
Исабек Ұлдана Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Кеулимжаева Хажар Нурадиновна 3 Қазақ тілі 2
Жорабек Айзат Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Наркулова Эльмира Жексенбаевна 4 Қазақ тілі 1
Төлеу Назерке Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Наркулова Эльмира Жексенбаевна 4 Қазақ тілі 1
Шиналиев Асхат Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Наркулова Эльмира Жексенбаевна 4 Қазақ тілі 1
Қанағат Аяулым Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Наркулова Эльмира Жексенбаевна 4 Қазақ тілі 1
Сейілхан  Гүлім Приозерск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі Наркулова Эльмира Жексенбаевна 4 дүниетану 3
Равшанбекова  Лобар Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, Манкент ауылы № 60 «Ибрагим ата» ЖОМ Розакулова Гулмахбар  Рахманкуловна 1 математика 2
Ирискулов Мухаммадали Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, №28 Ақбай жалпы орта мектебі Ниязметова Барно Хабибуллаевна 2 математика 2
Амангелді Бақыт Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы,құлан ауылы №2 шағын орталықты орта мектебі Шолпанкулова Сауле Маратовна 0 класс 1
Насипов Али Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы, Жәнібек ауылы, Т. Жароков атындағы  ЖББОМ Хайрлиева Гулнар Сериковна 2 математика 2
Оразхан Іляс Алматы облысы,Алакөл ауданы Жайпақ ауылы М.Төлебаев орта мектебі Рахымжанова Кулайм 3 дүниетану 2
Болат Дарын Алматы облысы,Алакөл ауданы Жайпақ ауылы М.Төлебаев орта мектебі Ботантаева Кулбан Саржановна 3 Қазақ тілі 3
Аймиш Алима Алматы облысы,Алакөл ауданы Жайпақ ауылы М.Төлебаев орта мектебі Ботантаева Кулбан Саржановна 3 Қазақ тілі 3
Құмарбек Саурық Алматы облысы,Алакөл ауданы Жайпақ ауылы М.Төлебаев орта мектебі Ботантаева Кулбан Саржановна 3 Қазақ тілі 3
Салимбай Ислам Алматы облысы,Алакөл ауданы Жайпақ ауылы М.Төлебаев орта мектебі Абдыракпанова Күлтай 3 Қазақ тілі 3
Айханұлы Ескендір Алматы облысы,Алакөл ауданы Жайпақ ауылы М.Төлебаев орта мектебі Абдыракпанова Күлтай 3 Қазақ тілі 3
Айтан Диана Алматы облысы,Алакөл ауданы Жайпақ ауылы М.Төлебаев орта мектебі Абдыракпанова Күлтай 3 дүниетану 2
Қуанышұлы Нұрым Алматы облысы,Алакөл ауданы Жайпақ ауылы М.Төлебаев орта мектебі Ботантаева Кулбан Саржановна 3 дүниетану 2
Апариқажы Аида Алматы облысы,Алакөл ауданы Жайпақ ауылы М.Төлебаев орта мектебі Ботантаева Кулбан Саржановна 3 дүниетану 2
Құмарбек Арайлым Алматы облысы,Алакөл ауданы Жайпақ ауылы М.Төлебаев орта мектебі Абдыракпанова Күлтай 3 дүниетану 2
Тұрар Перизат Алматы облысы,Алакөл ауданы Жайпақ ауылы М.Төлебаев орта мектебі Абдыракпанова Күлтай 3 дүниетану 2
Алтынбек Бекжан Павлодар даму орталығы Wonderland Сахабай Баршагул 1 Қазақ тілі 2
Аманбай Жұлдыз Павлодар қаласы Қалижан Бекқожин атындағы №12мектеп Сахабай Баршагул 3 Қазақ тілі 2
Серікпай Ботгөз Павлодар қаласы Қалижан Бекқожин атындағы №12мектеп Сахабай Баршагул 3 математика 1
Қуандық Мақпал Павлодар қаласы Қалижан Бекқожин атындағы №12мектеп Сахабай Баршагул 3 математика 1
Қазден Арман Павлодар даму орталығы Wonderland Сахабай Баршагул 0 викторина 1
Ризабек Мадияр Павлодар даму орталығы Wonderland Сахабай Баршагул 0 викторина 1
Романюта Иван Петропавл қаласы  КММ «№ 9 орта мектеп» Мейрамгалиева Айнаш Каиржанқызы 2 Қазақ тілі 3
Кузьмин Никита Петропавл қаласы  КММ «№ 9 орта мектеп» Мейрамгалиева Айнаш Каиржанқызы 2 Қазақ тілі 3
Омирбеков Дамир Петропавл қаласы  КММ «№ 9 орта мектеп» Мейрамгалиева Айнаш Каиржанқызы 2 Қазақ тілі 3
Лупаревич Анастасия Петропавл қаласы  КММ «№ 9 орта мектеп» Мейрамгалиева Айнаш Каиржанқызы 4 Қазақ тілі 2
Агай Полина Петропавл қаласы  КММ «№ 9 орта мектеп» Мейрамгалиева Айнаш Каиржанқызы 4 Қазақ тілі 2
Ткаченко Дарья Петропавл қаласы  КММ «№ 9 орта мектеп» Мейрамгалиева Айнаш Каиржанқызы 4 Қазақ тілі 2
Катусенко Андрей Петропавл қаласы  КММ «№ 9 орта мектеп» Мейрамгалиева Айнаш Каиржанқызы 4 Қазақ тілі 2
Арзиматова Омина Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы,

№28 Ақбай жалпы орта мектебі

Давлетова Махида Шералиевна

Бастауыш сынып мұғалімі

Мектеп алды даярлық тобы викторина
Авазханова Ирисбону Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы,

№28 Ақбай жалпы орта мектебі

Давлетова Махида Шералиевна

Бастауыш сынып мұғалімі

Мектеп алды даярлық тобы викторина
Каримкулов Элербек Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы,

№28 Ақбай жалпы орта мектебі

Давлетова Махида Шералиевна

Бастауыш сынып мұғалімі

Мектеп алды даярлық тобы викторина
Юлдашбеков Абдураъфий Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы,

№28 Ақбай жалпы орта мектебі

Давлетова Махида Шералиевна

Бастауыш сынып мұғалімі

Мектеп алды даярлық тобы викторина
Закумбаев Диас Аршалы ауданы Михайлов орта мектебі Тыштыбаева Қымбат Дюсембекқызы 4 Қазақ тілі 3
Ксенбай Алмаз Аршалы ауданы Михайлов орта мектебі Тыштыбаева Қымбат Дюсембекқызы 4 Қазақ тілі 3
Мұхтар Жұлдыз Аршалы ауданы Михайлов орта мектебі Тыштыбаева Қымбат Дюсембекқызы 4 Қазақ тілі 3
Шахов Даниил Аршалы ауданы Михайлов орта мектебі Тыштыбаева Қымбат Дюсембекқызы 4 Қазақ тілі 3
Қанатова Аружан Семей қаласы,№ 22жалпы орта білім беретін мектеп Токпаева Арайлым Ерболовна 2 дүниетану 1
Серикпаев Азамат Семей қаласы,№ 22жалпы орта білім беретін мектеп Токпаева Арайлым Ерболовна 2 Қазақ тілі 2
Серикпаев Азамат Семей қаласы,№ 22жалпы орта білім беретін мектеп Токпаева Арайлым Ерболовна 2 дүниетану 1
Каримтаев Елжас Семей қаласы,№ 22жалпы орта білім беретін мектеп Токпаева Арайлым Ерболовна 2 дүниетану 1
Азат Елнұр Семей қаласы,№ 22жалпы орта білім беретін мектеп Токпаева Арайлым Ерболовна 2 Қазақ тілі 2
Құрманова Мейірім Семей қаласы,№ 22жалпы орта білім беретін мектеп Токпаева Арайлым Ерболовна 2 Қазақ тілі 2
Бейсембай Жанерке Семей қаласы,№ 22жалпы орта білім беретін мектеп Токпаева Арайлым Ерболовна 2 Қазақ тілі 2
Қойкелді Нұрасыл Семей қаласы,№ 22жалпы орта білім беретін мектеп Токпаева Арайлым Ерболовна 2 Қазақ тілі 2
Қойкелді Нұрасыл Семей қаласы,№ 22жалпы орта білім беретін мектеп Токпаева Арайлым Ерболовна 2 Математика 2
Касымханова Жанерке Семей қаласы,№ 22жалпы орта білім беретін мектеп Токпаева Арайлым Ерболовна 2 Математика 2
Советханова Мадина Семей қаласы,№ 22жалпы орта білім беретін мектеп Токпаева Арайлым Ерболовна 2 Математика 2
Ғалымбеков Жанәділ Семей қаласы,№ 22жалпы орта білім беретін мектеп Токпаева Арайлым Ерболовна 2 Математика 2
Серикпаев Азамат Семей қаласы,№ 22жалпы орта білім беретін мектеп Токпаева Арайлым Ерболовна 2 Математика 2
Азат Елнұр Семей қаласы,№ 22жалпы орта білім беретін мектеп Токпаева Арайлым Ерболовна 2 Математика 2
Нұрмадиева Камилла Семей қаласы,№ 22жалпы орта білім беретін мектеп Токпаева Арайлым Ерболовна 2 Математика 2
Ғабдулкәрімқызы Мұқадас Семей қаласы,№ 22жалпы орта білім беретін мектеп Токпаева Арайлым Ерболовна 2 Математика 2
Иият Ақбота М.Горький атындағы орта мектеп 1 Математика 1
Молдалы Алдияр №2 шағын орталықты орта мектебі 2 Математика
Абикенов Тамирлан М.Ауезов атындағы №128 орта мектеп, Алматы қаласы Сатпаева Нурзат Какетаевна 3 математика 1
Аппаз Айзере М.Ауезов атындағы №128 орта мектеп, Алматы қаласы Сатпаева Нурзат Какетаевна 3 математика 1
Ауезхан Ілияс М.Ауезов атындағы №128 орта мектеп, Алматы қаласы Сатпаева Нурзат Какетаевна 3 математика 1
Дидарұлы Нурали М.Ауезов атындағы №128 орта мектеп, Алматы қаласы Сатпаева Нурзат Какетаевна 3 математика 1
Исенғалиев Асан М.Ауезов атындағы №128 орта мектеп, Алматы қаласы Сатпаева Нурзат Какетаевна 3 математика 1
Азанғали  Айбар Айдынұлы Маңғыстау  облысы Ақтау  қаласы «№28 жалпы білім беру орта мектебі» КММ Калиева  Гулхан  Екибаевна 1 Дуниетану 1
Айжарық Нұрбек Мирбекұлы Маңғыстау  облысы Ақтау  қаласы «№28 жалпы білім беру орта мектебі» КММ Калиева  Гулхан  Екибаевна 1 Дуниетану
Совет Дастан Қанатұлы Маңғыстау  облысы Ақтау  қаласы «№28 жалпы білім беру орта мектебі» КММ Калиева  Гулхан  Екибаевна 1 Дуниетану
Мұхамед Асанәлі Ғалымжанұлы Маңғыстау  облысы Ақтау  қаласы «№28 жалпы білім беру орта мектебі» КММ Калиева  Гулхан  Екибаевна 1 Дуниетану
Нұрлыбек Қаламқас Жамбыл облысы,Меркі ауданы,Сұрат ауылы №19 С.Әлібекұлы атындағы орта мектеп Тонбаева Куралай Баякышкызы 4 математика 2
Сембаева Аянат «Жанай орта мектеп-бақша» КММ, Жанай ауылы Тюлюбаева Арай Нурмуратовна 1 Қазақ тілі
Хамитханова Дильназ «Жанай орта мектеп-бақша» КММ, Жанай ауылы Тюлюбаева Арай Нурмуратовна 1 Қазақ тілі 1
Саулеханов Айсұлтан «Жанай орта мектеп-бақша» КММ, Жанай ауылы Тюлюбаева Арай Нурмуратовна 1 Қазақ тілі 1
Оралбек Әлібек «Жанай орта мектеп-бақша» КММ, Жанай ауылы Тюлюбаева Арай Нурмуратовна 1 Қазақ тілі 1
Марат Жанерке «Жанай орта мектеп-бақша» КММ, Жанай ауылы Тюлюбаева Арай Нурмуратовна 1 Қазақ тілі 1
Кенжеғараұлы Бауыржан Ақтөбе облысы,Ырғыз ауданы,Ырғыз гимназиясы ММ Құдабаева Майдагүл Шәріпқызы 2 математика 2
Сағынаева Назым Даниярқызы Ақтөбе облысы,Ырғыз ауданы,Ырғыз гимназиясы ММ Құдабаева Майдагүл Шәріпқызы 2 Қазақ тілі 2
Біржан Диана М.Горький атындағы орта мектебі. Жамбыл облысы, Т.Рысқұлов ауданы, Луговой ауылы Иманкулова Жанар Азаматовна 3 Қазақ тілі 3
Қуатбай Алтын №94 мектеп. Қазалы ауданы Жанқожа батыр ауылы Кәрібай Гүлбану 4 Қазақ тілі
Жалғасбай Мақсат. №94 мектеп. Қазалы ауданы Жанқожа батыр ауылы Кәрібай Гүлбану 4 Қазақ тілі
Ақбөкен Зина №94 мектеп. Қазалы ауданы Жанқожа батыр ауылы Кәрібай Гүлбану 4 Қазақ тілі
Рахым Еркежан Т. Жароков атындағы жалпы білім беретін орта мектеп. БКО Жәнібек ауданы, Жәнібек ауылы Хаирлиева Гульнара Сериковна 2 математика 2
Әділғали Жания Алматы облысы Ақсу ауданы «Б.Садырбайұлы атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен» к.м.м. Жөнкебаева Гүлжан Темірғалиқызы 2 математика 2
Қозыбайқызы Аружан Алматы облысы Ақсу ауданы «Б.Садырбайұлы атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен» к.м.м. Жөнкебаева Гүлжан Темірғалиқызы 2 математика 2
Шалданбай Нұрдаулет Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 Қазақ тілі
Айдарбек Алан. Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 Қазақ тілі 2
Мұратбекова Аруна Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 Қазақ тілі 2
Лесхан Ізбасар Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 Қазақ тілі 2
Сабет Нұрай Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 Қазақ тілі 2
Джумадилов Дияс Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 Қазақ тілі 2
Тлепберген Абылай Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 Қазақ тілі 2
Қозатясова Линара Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 Қазақ тілі 2
Сабет Гүлназ Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 Қазақ тілі 2
Бекназаров Жалғас. Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 Қазақ тілі 2
Аманжол Дина Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 математика 3
Бисен Наурызғали Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 математика 3
Симон Лидия Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 математика 3
Умирзаков Мейірбек. Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 математика 3
Абен Ахмет. Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 математика 3
Ғанибаев Жандос. Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 математика 3
Болат Асланбек. Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 математика 3
Рахымжан Камила. Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 математика 3
Сарсенбиев Бекзат Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 математика 3
Сатыбалдиева Дана. Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 математика 3
Дүйсен Анель Жамбыл орта мектебі,Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Тәжібекова Жанат  Сансызбайқызы 4 математика 3
Кобекпай Әділхан М.Ауезов атындағы №128 орта мектеп, Алматы қаласы Сатпаева Нурзат Какетаевна 3 математика 1
Манарбекұлы Мансұр М.Ауезов атындағы №128 орта мектеп, Алматы қаласы Сатпаева Нурзат Какетаевна 3 математика 1
Даулет Аяжан Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Жамбыл орта мектебі Кобландина Зауреш Ибрагимовна 2 Қазақ тілі 1
Ерғали Қарақат Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Жамбыл орта мектебі Кобландина Зауреш Ибрагимовна 2 Қазақ тілі 1
Таңатарова Анель Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Жамбыл орта мектебі Кобландина Зауреш Ибрагимовна 2 Қазақ тілі 1
Қалиев Алмат Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Жамбыл орта мектебі Кобландина Зауреш Ибрагимовна 2 математика 3
Жанболатқы Алия Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Жамбыл орта мектебі Кобландина Зауреш Ибрагимовна 2 математика 3
Мырзабаева Дана Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Жамбыл орта мектебі Кобландина Зауреш Ибрагимовна 2 математика 3
Қанатқызы Жанерке Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Жамбыл орта мектебі Кобландина Зауреш Ибрагимовна 2 математика 3
Сатыбалды Санжар Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Жамбыл орта мектебі Кобландина Зауреш Ибрагимовна 2 математика 3
Адилбекова Жадыра Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Жамбыл орта мектебі Кобландина Зауреш Ибрагимовна 2 Қазақ тілі 1
Досалы Аружан Жамбыл облысы,Байзақ  ауданы,Жетібай ауылы Жамбыл орта мектебі Кобландина Зауреш Ибрагимовна 2 математика 3
Болатбай Жанель ауыл Шелек Көлді орта мектебі Бағатай Сәнира Әжбентайқызы 2 Қазақ тілі 2
Совет Қуаныш Айдынұлы Алматы облысыАлакөл ауданы Үшарал қаласы «Талапкер орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Салкужанова Динара Слямовна 4 Қазақ тілі 2
Рамазан Мөлдір М.Төлебаев атындағы орта мектебі Рахымжанова Күлайм 4 Қазақ тілі 2
Сайлау Бақыт Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы Байгелді Кейкиев Кузенбердиева Айгуль Ногаевна 2 Қазақ тілі 2
Төкен Мейірбек Тынысбекұлы Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы Байгелді Кейкиев Кузенбердиева Айгуль Ногаевна 2 математика 2
Альжан Нұртас ауыл Шелек, Көлді орта мектебі Бағатай Сәнира Әжбентайқызы 2 Қазақ тілі 2
Иса  Шыңғыс Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Төрткүл ауылы  «Төрткүл»  жалпы  орта мектебі Жұрынова  Маржан Дарялық тобы викторина 1
Оңалбек   Сабина Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Төрткүл ауылы  «Төрткүл»  жалпы  орта мектебі Жұрынова  Маржан Дарялық тобы викторина
Оңалбек Айша Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Төрткүл ауылы  «Төрткүл»  жалпы  орта мектебі Жұрынова  Маржан Дарялық тобы викторина
Қияқов   Нұрасыл Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Төрткүл ауылы  «Төрткүл»  жалпы  орта мектебі Жарылқасын  Гулжамал Дарялық тобы викторина 1
Керімбай   Еділ   Берікханұлы Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Төрткүл ауылы  «Төрткүл»  жалпы  орта мектебі Жарылқасын  Гулжамал Дарялық тобы викторина 1
Аман  Нұрай Бағдатқызы Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Төрткүл ауылы  «Төрткүл»  жалпы  орта мектебі Ес  Фарида

Даярлық тобының тәрбиешісі

Дарялық тобы викторина 1
Жүнісбек Аяулым  Берікқызы Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Төрткүл ауылы  «Төрткүл»  жалпы  орта мектебі Ес  Фарида

Даярлық тобының тәрбиешісі

Дарялық тобы викторина 1
Юсуп Ақгүл Рауанқызы Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Төрткүл ауылы  «Төрткүл»  жалпы  орта мектебі Ес  Фарида

Даярлық тобының тәрбиешісі

Дарялық тобы викторина 1
Мырзахан Жанайым Қанатқызы Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Төрткүл ауылы  «Төрткүл»  жалпы  орта мектебі Ес  Фарида

Даярлық тобының тәрбиешісі

Дарялық тобы викторина 1
Иса Нұрдәулет Нұрбекұлы Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Төрткүл ауылы  «Төрткүл»  жалпы  орта мектебі Ес  Фарида

Даярлық тобының тәрбиешісі

Дарялық тобы викторина 1
Айтбек   Назерке  Нұрланқызы Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Төрткүл ауылы  «Төрткүл»  жалпы  орта мектебі Ес  Фарида

Даярлық тобының тәрбиешісі

Дарялық тобы викторина 1
Жүрсінбекова  Шұғыла Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Төрткүл ауылы  «Төрткүл»  жалпы  орта мектебі Ес  Фарида

Даярлық тобының тәрбиешісі

Дарялық тобы викторина 1
Ералы  занғар Бауыржанқызы Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Төрткүл ауылы  «Төрткүл»  жалпы  орта мектебі Ес  Фарида

Даярлық тобының тәрбиешісі

Дарялық тобы викторина 1
Жарылқасын   Гүлдана  Қанатқызы Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Төрткүл ауылы  «Төрткүл»  жалпы  орта мектебі Ес  Фарида

Даярлық тобының тәрбиешісі

Дарялық тобы викторина 1
Қалмырза  Нұрислам  Нариманұлы Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Төрткүл ауылы  «Төрткүл»  жалпы  орта мектебі Ес  Фарида

Даярлық тобының тәрбиешісі

Дарялық тобы викторина 1
Сақыпназар Нұрхаят Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Көкарал ауылы М.Жұмабаев атындағы жалпы орта мектебі Батырбек Дариға Дарялық тобы викторина 1
Сәрсенбай Нұрасыл Әлибайұлы Оңтүстік  Қазақстан облысы  Ордабасы   ауданы Төрткүл ауылы  «Көкарал» жалпы орта мектебі Сарманова Гулнүр Орынбасарқызы Дарялық тобы викторина 1
Балтабай Ерасыл Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Жайылма ауылы «Жайылма» бастауыш мектебі Ниятова Айсұлу 1 математика 3
Төлен Бақытнұр Талғатқызы Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Төрткүл ауылы «Көкарал» жалпы орта мектебі Байқонысова Қарлығаш 1 математика 2
Қыдырбек Бағым Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Көкарал ауылы М.Жұмабаев атындағы жалпы орта мектебі Оразбай Роза 1 математика 2
Байдилдаев Мұрагер Оңтүстік Қазақстан облысы. Ордабасы ауданы. Жайылма ауылы . «Жайылма» бастауыш мектебі Ниятова Айсұлу 1 Қазақ тілі 1
Мадихан Аяулым Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Көкарал ауылы М.Жұмабаев атындағы жалпы орта мектебі Ауезова Гүлбахира 4 Қазақ тілі 1
Жанпейісова Дина Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Көкарал ауылы М.Жұмабаев атындағы жалпы орта мектебі Ыбрай Шынар 4 Қазақ тілі 1
Серікбай Сая Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Көкарал ауылы М.Жұмабаев атындағы жалпы орта мектебі Қарабек Баян 2 математика 1
Таубай Мерей Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Көкарал ауылы М.Жұмабаев атындағы жалпы орта мектебі Ыбрай Шынар 3 математика 1
Қуандыққызы Айсел Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қасым Аманжолов ауылы Жалпы білім беретін №19 КММ Исабекова Сымбат Бахитқызы 3 математика 3
Жұмақан Аңсар Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қасым Аманжолов ауылы Жалпы білім беретін №19 КММ Исабекова Сымбат Бахитқызы 3 математика 3
Бейсенбай Әдемі Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы

«Асқар Игібаев атындағы орта мектеп» КММ

Окасова Гулден Маликовна 3 Русский язык 1
Қыздарбек Алуа Қайратқызы Алматы облысы, Іле ауданы, Қоянқұс ауылы    «№1 орта мектеп»МКМ Есенбаева Гулжан Асановна 1 математика 3
Карганбай Нурай Мауленқызы Алматы облысы, Іле ауданы, Қоянқұс ауылы    «№1 орта мектеп»МКМ Есенбаева Гулжан Асановна 1 математика 3
Жанғазина Айдана Іле ауданы Көкқайнар ауылы №20 орта мектеп Сабырова Қансұлу 1 математика 3
Нұрсағат  Саят Іле ауданы Көкқайнар ауылы №29 орта мектеп Уразалина Загипа 2 математика 3
Серік Амина Іле ауданы Көкқайнар ауылы №29 орта мектеп Садыбекова Майнұр 2 Қазақ тілі 1
Юлдашбеков Еркин Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы        №28 Ақбай жалпы орта мектебі Давлетова Махида Шералиевна 2 дүниетану 2
Абдихалилов Адхам Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы        №28 Ақбай жалпы орта мектебі Давлетова Махида Шералиевна 2 дүниетану 2
Дәрмек Жания Жетібай ауылы Жамбыл атындағы орта мектебі Тамабекова Лаура 2 математика 3
Жұрмаханова Аружан Жетібай ауылы Жамбыл атындағы орта мектебі Тамабекова Лаура 2 математика 3
Құлтан Нұрзада Жетібай ауылы Жамбыл атындағы орта мектебі Тамабекова Лаура 2 математика 3
Жолдасова Ақбота Жетібай ауылы Жамбыл атындағы орта мектебі Тамабекова Лаура 2 математика 3
Болат Коркем Жетібай ауылы Жамбыл атындағы орта мектебі Тамабекова Лаура 2 математика 3
Орынбасар Алижан Жетібай ауылы Жамбыл атындағы орта мектебі Тамабекова Лаура 2 математика 3
Бейсенбай Нұргүл Хасенқызы Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Байгелді Кейкиев орта мектебі Кузенбердиева Айгуль Ногаевна 2 дүниетану 3
Кудайбергенова Баян Қарабөгет ауылы, Аль-Фараби мектебі Жұмағалиева Назгүл Ербосынқызы 3 сынып дуниетану 2  орын
Мәсімхан  Данияр Қарабөгет ауылы, Аль-Фараби мектебі Жұмағалиева Назгүл Ербосынқызы 3 сынып дуниетану 2  орын
Ринатұлы  Әмір Қарабөгет ауылы, Аль-Фараби мектебі Жұмағалиева Назгүл Ербосынқызы 3 сынып дуниетану 2  орын
Анарбек Гүлзина Қарабөгет ауылы, Аль-Фараби мектебі Жұмағалиева Назгүл Ербосынқызы 3 сынып математика 3
Ерданбек  Мақпал Қарабөгет ауылы, Аль-Фараби мектебі Жұмағалиева Назгүл Ербосынқызы 3 сынып математика 3
Муканова Нұрайым Қарабөгет ауылы, Аль-Фараби мектебі Жұмағалиева Назгүл Ербосынқызы 3 сынып математика 3
Мүсреп Әділет Қарабөгет ауылы, Аль-Фараби мектебі Жұмағалиева Назгүл Ербосынқызы 3 сынып математика 3
Елубау Мақсат Павлодар қаласы, Ертіс ауданы, Панфилов ЖОББМ
Шапошникова Александра г. Атырау школа № 21 имени Жамбыла Курилина Ольга Владимировна 3 класс Русский язык 1
Кулапина Эвелина Сергеевна Петропавл қаласы “Ғабит Мүсірепов атындағы №43 орта мектеп”КММ Укиенова Галия Сансызбаевна

Қазақ тілі және қазақ әдебиеті мұғалімі

3 орыс мектебіндегі қазақ тілінен 1
Самсонова Настя Астана қаласы Білім басқармасының «№ 30 мектеп –гимназия» ММ Ибраева Д.А. 4 Орыс мектептегі қазақ тілі 1
Айболатұлы Абдурахим Қарғалы орта мектебі Адамбекова Алтынгүл Тоқтасыновна

Бастауыш сынып мұғалімі

3 математика 3
Алдаширов Данияр Каргалинская средняя школа

Сарканский район

Оспанбаева Кенже Кажикеновна 3 Познание мира 1
Бочанова Камила Каргалинская средняя школа

Сарканский район

Оспанбаева Кенже Кажикеновна 3 математика 3
Колесникова Оксана Каргалинская средняя школа

Сарканский район

Оспанбаева Кенже Кажикеновна 3 математика 3
Қуанышбек Амина Қарғалы орта мектебі Адамбекова Алтынгүл Тоқтасыновна

Бастауыш сынып мұғалімі

3 математика 3
Лебедев Кирилл Каргалинская средняя школа

Сарканский район

Поветьева Любовь Геннадьевна 1 математика 2
Пестерев Никита Каргалинская средняя школа

Сарканский район

Оспанбаева Кенже Кажикеновна 3 математика 3
Плешков Никита Каргалинская средняя школа

Сарканский район

Оспанбаева Кенже Кажикеновна 3 математика 3
Сергеева Руслана Каргалинская средняя школа

Сарканский район

Оспанбаева Кенже Кажикеновна 3 математика 3
Царькова Виталина Каргалинская средняя школа

Сарканский район

Поветьева Любовь Геннадьевна 1 математика 2
Алёшечкина Анастасия Антоновна Средняя школа   №12 им Досымовой,   г Атырау Зыбарева Дина  Дмитриевна 2 Русский язык 1
Бименов Ардак Кикбаевич Средняя школа   №12 им Досымовой,   г Атырау Зыбарева Дина  Дмитриевна 2 Русский язык 1
Карнаухова Мария Константиновна Средняя школа   №12 им Досымовой,   г Атырау Зыбарева Дина  Дмитриевна 2 Русский язык 1
Морозова Диана Алексеевна Средняя школа   №12 им Досымовой,   г Атырау Зыбарева Дина  Дмитриевна 2 Русский язык 1
Серикбаев Руслан Мейрамович Средняя школа   №12 им Досымовой,   г Атырау Зыбарева Дина  Дмитриевна 2 Русский язык 1
Федоров Кирилл Владимирович Станция Шамалган, школа им Ы Алтынсарина

Карасайский район Алматинская область

Лаптева Наталья Борисовна 2 математика 1
Витт Давид Юрьевич Жалпы орта білім беретін мектеп № 16 Екібастұз қаласы Шитенова Жанар Акановна

Қазақ тілі мен әдебиет мұғалімі

4 орыс мектебіндегі қазақ тілінен 1
Әбілхан Аружан «Үлкен Владимировка орта мектебі» КММ Калиясова Баян Тургыновна 3 математика 2 место
Қапалаев Мейірбол «Үлкен Владимировка орта мектебі» КММ Калиясова Баян Тургыновна 3 дуниетану 3
Ли Данил Алматы аласы № 56 гимназия Сенкибаева Лаура

Қазақ тілі мен әдебиет мұғалімі

4 орыс мектебіндегі қазақ тілінен 1
Алёшечкина Анастасия Антоновна Средняя школа   №12 им Досымовой,   г Атырау Зыбарева Дина  Дмитриевна 2 самопознание 1
Морозова Диана Алексеевна Средняя школа   №12 им Досымовой,   г Атырау Зыбарева Дина  Дмитриевна 2 самопознание 1
Серикбаев Руслан Мейрамович Средняя школа   №12 им Досымовой,   г Атырау Зыбарева Дина  Дмитриевна 2 самопознание 1
Куанышева Зарина  Ерлановна Средняя школа   №12 им Досымовой,   г Атырау Зыбарева Дина  Дмитриевна 2 самопознание 1
Филатов Дмитрий Валерьевич Средняя школа   №12 им Досымовой,   г Атырау Зыбарева Дина  Дмитриевна 2 самопознание 1
Пантюхова Дарья «№42 орта мектеп»КММ, Петропавл қ-сы Оразалина Асия Кабиденовна

Қазақ тілі мен әдебиет мұғалімі

4 орыс мектебіндегі қазақ ті 1
Семёнов Сергей Витальевич КГУ «Школа – лицей №11» акимата города Усть -Каменогорска Рогович Елена Васильевна 1 познанаие 1
Алдияров Арсен Темиржанович КГУ «Школа – лицей №11» акимата города Усть -Каменогорска Шмурыгина Татьяна Викторовна 2 математика 2
Брякотин Герман Евгеньевич КГУ «Школа – лицей №11» акимата города Усть -Каменогорска Шмурыгина Татьяна Викторовна 2 математика 2
Павлов Андрей Алексеевич КГУ «Школа – лицей №11» акимата города Усть -Каменогорска Шмурыгина Татьяна Викторовна 2 Русский язык 1
Шацкая Анна Алексеевна КГУ «Школа – лицей №11» акимата города Усть -Каменогорска Шмурыгина Татьяна Викторовна 2 Русский язык 1
Магазов Куат Асетович Сәтбаев қаласы «№5 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Искакова Думан Жақсылықовна

Бастауыш сынып мұғалімі

3 дуниетану 2
Рустемов Ислам Маратович Сәтбаев қаласы «№5 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Искакова Думан Жақсылықовна

Бастауыш сынып мұғалімі

3 дуниетану 2
Раманқұл Жандос Дінмұханбетұлы Сәтбаев қаласы «№5 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Искакова Думан Жақсылықовна

Бастауыш сынып мұғалімі

3 дуниетану 2
Әуезхан Мәнсүр Айтжанұлы Сәтбаев қаласы «№5 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Искакова Думан Жақсылықовна

Бастауыш сынып мұғалімі

3 Қазақ тңлң 1
Әмірхайдар Мейіржан Боранбайұлы Сәтбаев қаласы «№5 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Искакова Думан Жақсылықовна

Бастауыш сынып мұғалімі

3 Қазақ тңлң 1
Магазов Куат Асетович Сәтбаев қаласы «№5 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Искакова Думан Жақсылықовна

Бастауыш сынып мұғалімі

3 Қазақ тңлң 1
Бахбергенов Алмаз Азаматович Сәтбаев қаласы «№5 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Искакова Думан Жақсылықовна

Бастауыш сынып мұғалімі

3 Қазақ тңлң 1
Алпамыс Анэль Фархатқызы Сәтбаев қаласы «№5 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Искакова Думан Жақсылықовна

Бастауыш сынып мұғалімі

3 математика 1
Әмірхайдар Мейіржан Боранбайұлы Сәтбаев қаласы «№5 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Искакова Думан Жақсылықовна

Бастауыш сынып мұғалімі

3 математика 1
Сембетов Марлен Жанибекович Сәтбаев қаласы «№5 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Искакова Думан Жақсылықовна

Бастауыш сынып мұғалімі

3 математика 1
Нұрғазы Жақсынұр Серғазықызы Сәтбаев қаласы «№5 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Искакова Думан Жақсылықовна

Бастауыш сынып мұғалімі

3 математика 1
Хамит Акежан Джавертулы ГУ «Алтынсаринская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района» с. Алтынсарино. Куанышпаева Дариха Тулешовна. 1 математика 1
Адилбекова Камола Алматы аласы № 56 гимназия Амантай Назима Өмірсерікқызы

Қазақ тілі мен әдебиет мұғалі

 

4 Қазақ тілі орыс сыныбында 1
Алтынбек Ақгүл Алматы аласы № 56 гимназия Сабатаева Асем Сейтжановна

Қазақ тілі мен әдебиет мұғалімі

 

4 Қазақ тілі орыс сыныбында 1
Кенжебаев Арслан Алматы аласы № 56 гимназия Сабатаева Асем Сейтжановна

Қазақ тілі мен әдебиет мұғалімі

 

4 Қазақ тілі орыс сыныбында 1
Кулагина Анастасия Алматы аласы № 56 гимназия Сенкибаева Лаура Сейсенкуловна Қазақ тілі мен әдебиет мұғалімі

 

4 Қазақ тілі орыс сыныбында 1
Қамзолда Даяна Алматы аласы № 56 гимназия Амантай Назима Өмірсерікқызы

Қазақ тілі мен әдебиет мұғалі

4 Қазақ тілі орыс сыныбында 1
Қуанышбек Әльнұр Алматы аласы № 56 гимназия Сенкибаева Лаура Сейсенкуловна Қазақ тілі мен әдебиет мұғалім 4 Қазақ тілі орыс сыныбында 1
Махмутова Мадина Алматы аласы № 56 гимназия Сабатаева Асем Сейтжановна

Қазақ тілі мен әдебиет мұғалімі

4 Қазақ тілі орыс сыныбында 1
Нагметжанова Аини Алматы аласы № 56 гимназия Амантай Назима Өмірсерікқызы

Қазақ тілі мен әдебиет мұғалі

4 Қазақ тілі орыс сыныбында 1
Сағынбек Айни Алматы аласы № 56 гимназия Амантай Назима Өмірсерікқызы

Қазақ тілі мен әдебиет мұғалі

4 Қазақ тілі орыс сыныбында 1
Грибенюк Милания Николаевна КГУ «Школа – лицей №11» акимата города Усть -Каменогорска Жигулина Наталия Богдановна 1 Обучение грамоте 1
Даниярұлы Музаффар КГУ «Школа – лицей №11» акимата города Усть Рогович Елена Васильевна 1 Обучение грамоте 1
Жакиманова Даяна Ержановна КГУ «Школа – лицей №11» акимата города Усть Рогович Елена Васильевна 1 Обучение грамоте 1
Мариничева София Александровна КГУ «Школа – лицей №11» акимата города Усть Рогович Елена Васильевна 1 Обучение грамоте 1
Прибытков Богдан Григорьевич КГУ «Школа – лицей №11» акимата города Усть Жигулина Наталия Богдановна 1 Обучение грамоте 1
Сизиков Вадим Николаевич КГУ «Школа – лицей №11» акимата города Усть Жигулина Наталия Богдановна 1 Обучение грамоте 1
Шалаева Вероника Андреевна КГУ «Школа – лицей №11» акимата города Усть Рогович Елена Васильевна 1 Обучение грамоте 1
Тлеуханов Эльдар Русланович КГУ «Школа – лицей №11» акимата города Усть Рогович Елена Васильевна 1 Обучение грамоте 1
Асылбекова Аңсаған Бақытбекқызы «Алтынсарин атындағы орта мектеп-бақша»КММ.ШҚО.Үржар ауданы.Таскескен ауылы. Есенгулова Сапура Аскарбековна 4 Қазақ тілі 1

Сыдық Інжу

М.Маметова атындағы орта мектебі ,Көктерек ауылы Асылбекова Эльмира Кожагалиевна

Бастауыш сынып мұғалімі

1 математика 2

Досанова Айсулыу Абат қызы

Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Мәртөк селосы, №4Мәртөк орта мектебі Изимова Фарида Тахаровна 3 дуниетану 1

Жұмаев Алмас Болатұлы

Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Мәртөк селосы, №4Мәртөк орта мектебі Изимова Фарида Тахаровна 3 дуниетану 1

Иванова Дарья Юрьевна

Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Пресновка селосы, «И.П.Шухов атындағы Преснов орта мектеп-гимназиясы» КММ Самаева Акку Шариповна

Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

3 Қазақ тілі орыс сыныптарында 1

Гукиш Нұрлыбек

№ 8 орта мектеп

Ақтау қаласы

Кожамкулова Асем Канаевна

Бастауыш сынып мұғалімі

4 Қазақ тілі 1

Сабитова Сафия

Подстепный № 1 жалпы орта білім беретін мектебі

Подстепное ауылы

Теректі ауданы

Батыс Қазақстан облысы

Камиева Айгул Газизовна

Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

4 Қазақ тілі 1

Головченко Даниил

Г.У. «Павловская СОШ» село Конырозек

Павлодарская  область

 

Успенский  район

Кушмагулова Даметкен Бактыбековна

Учитель начальных классов

4 Русский язык 1

Әнуарбеков Абзал

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 4 математика 1

Қисанова Салтанат

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 4 математика 1

Құрбан Зейнеп

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 4 математика 1

Мағраж Жанбота

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 4 математика 1

Матенова Балжан

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 4 математика 1

Өтеш Данияр

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 4 математика 1

Тажкен Айым

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 4 математика 1

Тоженов Темирлан

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 4 Математика

Один алғыс

1

Баймухамедова Жанел

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 1 математика 1

Изатов Нұрым

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 1 математика 1

Илеубаева Аида

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 1 математика 1

Каиржанов  Асылжан

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 1 математика 1

Қабылкеш Айнұр

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 1 математика 1

Мұхтар Таңнұр

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 1 математика 1

Серікқызы  Диана

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 1 математика 1

Төлеу Сабина

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 1 математика 1

Амренова  Алима

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 4 Қазақ тілі 1

Қадірбай Арай

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 4 Қазақ тілі 1

Қадірбай  Бақытжан

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 4 Қазақ тілі 1

Мағраж Жанбота

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 4 Қазақ тілі 1

Матенова  Балжан

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 4 Қазақ тілі 1

Ибраева  Сара

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 1 дуниетану 1

Сайлаубекова Диана

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 1 дуниетану 1

Төлеубек Кәусар

Қарағанды қаласы, № 30 ЖББОМ Хасенова Адеми Бейсенбаевна 1 дуниетану 1

Ибатуллин Рақым

БҚО Ақжайық ауданы Жаңабұлақ ОЖББМ КММ-сі Утебалиева Гулнар Нурбаевна 4 математика 2

Серікқали Малика

БҚО Ақжайық ауданы Жаңабұлақ ОЖББМ КММ-сі Утебалиева Гулнар Нурбаевна 2 математика 2

Сериков Бислан Дулатович

№2 Аманқарағай орта мектебі, Қостанай облысы, Әулиекөл ауданы , Аманқарағай ауылы. Дощанова Багыткуль Какимбековна 3 математика 2

Куанышбек Әлфия Айдосқызы

Тажкен Айханым Оразмаматқызы

№2 Аманқарағай орта мектебі, Қостанай облысы, Әулиекөл ауданы , Аманқарағай ауылы. Дощанова Багыткуль Какимбековна 3 Дуниетану 2

Маликова Анеля

Круглоозерный ОЖББМ. Орал қаласы. Әйіп Лаззат Шайдоллақызы

Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

1 Казак тілі 1

Әбілқасен Асылай

Сәтбаев қаласы, Абай атындағы №4 мектеп-лицейі Тулекбаева Айгерим Рахимовна 2 Казак тілі 1

Жалғаспай Диас

Сәтбаев қаласы, Абай атындағы №4 мектеп-лицейі Тулекбаева Айгерим Рахимовна 2 Казак тілі 1

Жумай Абилмансур

Сәтбаев қаласы, Абай атындағы №4 мектеп-лицейі Калел Ғидат Кәлелқызы 1 дуниетану 1

Жұмахан Әділхан

Сәтбаев қаласы, Абай атындағы №4 мектеп-лицейі Қасымова Гүлдәурен Ырзалыққызы 4 Казак тілі 1

Қанатбек Ерасыл

Сәтбаев қаласы, Абай атындағы №4 мектеп-лицейі Калел Ғидат Кәлелқызы 1 дуниетану 1

Шарифолла Мұстафа

Сәтбаев қаласы, Абай атындағы №4 мектеп-лицейі Тулекбаева Айгерим Рахимовна 2 Казак тілі 1

Файль Лаура

«Гаршин орта мектебі»КММ, Гаршин ауылы Рамазанова Сайран Әмірғазықызы

Қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі

4 Казак тілі 1

Ерден Әлжан Қанатұлы.

№2 Аманқарағай орта мектебі, Қостанай облысы, Әулиекөл ауданы , Аманқарағай ауылы. Алмагамбетова Назгуль Абдисалыковна 3 дуниетану 1

Утегенова Анель Даутқызы

№2 Аманқарағай орта мектебі, Қостанай облысы, Әулиекөл ауданы , Аманқарағай ауылы. Алмагамбетова Назгуль Абдисалыковна 3 Казак тілі 1

Капаров Азамат Жұмабекұлы

№2 Аманқарағай орта мектебі, Қостанай облысы, Әулиекөл ауданы , Аманқарағай ауылы. Алмагамбетова Назгуль Абдисалыковна 3 математика 1

Рашадинов Досымжан

Степногорск қаласы. А.Косарев атындағы №9 орта мектебі Ризабек Манаргул 3 математика 2

Досанов Нурхан

Степногорск қаласы. А.Косарев атындағы №9 орта мектебі Ризабек Манаргул 3 математика 3

Нурымбетова Назерке

Степногорск қаласы. А.Косарев атындағы №9 орта мектебі Ризабек Манаргул 3 математика 3

Сағандық Малика

Степногорск қаласы. А.Косарев атындағы №9 орта мектебі Ризабек Манаргул 3 математика 3

Халмуратов Мухаммед

Степногорск қаласы. А.Косарев атындағы №9 орта мектебі Ризабек Манаргул 3 математика 3

Александров Иван Иванович

Боголюбовская средняя школа, село Боголюбово

 

Северо-Казахстанская область

 

Калюжная Елена Ивановна 3 Познание мира 2

Джилкибаева Анель Оразбековна

Боголюбовская средняя школа, село Боголюбово

 

Северо-Казахстанская область

 

Калюжная Елена Ивановна 3 математика 3

Корюшенков Егор Владимирович

Боголюбовская средняя школа, село Боголюбово

 

Северо-Казахстанская область

 

Калюжная Елена Ивановна 3 математика 3

Шестовлетова Яна Саматовна

Боголюбовская средняя школа, село Боголюбово

 

Северо-Казахстанская область

 

Калюжная Елена Ивановна 3 Познание мира 2

Аманжолова Аружан

«Краснояр орта жалпы білім беретін мектебі»КММ Тайпақ ауылы, Ақжайық ауданы, Батыс Қазақстан облысы Ергалиева Асылзада Жаулиевна 4 дуниетану 1

Елтаева Асем

«Краснояр орта жалпы білім беретін мектебі»КММ Тайпақ ауылы, Ақжайық ауданы, Батыс Қазақстан облысы Ергалиева Асылзада Жаулиевна 4 дуниетану 1

Ернесова Назерке

«Краснояр орта жалпы білім беретін мектебі»КММ Тайпақ ауылы, Ақжайық ауданы, Батыс Қазақстан облысы Ергалиева Асылзада Жаулиевна 4 Қазақ тілі 1

Құмар Дильназ

«Краснояр орта жалпы білім беретін мектебі»КММ Тайпақ ауылы, Ақжайық ауданы, Батыс Қазақстан облысы Ергалиева Асылзада Жаулиевна 4 Қазақ тілі 1

Нәсіп Айбар

«Краснояр орта жалпы білім беретін мектебі»КММ Тайпақ ауылы, Ақжайық ауданы, Батыс Қазақстан облысы Ергалиева Асылзада Жаулиевна 4 математика 2

Сабырова Айнұр

«Краснояр орта жалпы білім беретін мектебі»КММ Тайпақ ауылы, Ақжайық ауданы, Батыс Қазақстан облысы Ергалиева Асылзада Жаулиевна 4 Қазақ тілі 1

Сайлауов Ернат

«Краснояр орта жалпы білім беретін мектебі»КММ Тайпақ ауылы, Ақжайық ауданы, Батыс Қазақстан облысы Ергалиева Асылзада Жаулиевна 4 математика 2

Файзулла Ақбота

«Краснояр орта жалпы білім беретін мектебі»КММ Тайпақ ауылы, Ақжайық ауданы, Батыс Қазақстан облысы Ергалиева Асылзада Жаулиевна 4 Қазақ тілі 1

Беркалиев Қадырбек

Краснояр орта жалпы білім беретін мектебі»КММ Тайпақ ауылы, Ақжайық ауданы, Батыс Қазақста Батырова Гульжанат Нурбергеновна 1 математика 3

Даулетияр Динара

Краснояр орта жалпы білім беретін мектебі»КММ Тайпақ ауылы, Ақжайық ауданы, Батыс Қазақста Батырова Гульжанат Нурбергеновна 1 Қазақ тілі 1

Жұмабек Аймекен

Краснояр орта жалпы білім беретін мектебі»КММ Тайпақ ауылы, Ақжайық ауданы, Батыс Қазақста Батырова Гульжанат Нурбергеновна 1 Қазақ тілі 1

Мамай Ақылбек

Краснояр орта жалпы білім беретін мектебі»КММ Тайпақ ауылы, Ақжайық ауданы, Батыс Қазақста Батырова Гульжанат Нурбергеновна 1 математика 3

Маратова Жанбота

Краснояр орта жалпы білім беретін мектебі»КММ Тайпақ ауылы, Ақжайық ауданы, Батыс Қазақста Батырова Гульжанат Нурбергеновна 1 математика 3

Мереке Айдос

Краснояр орта жалпы білім беретін мектебі»КММ Тайпақ ауылы, Ақжайық ауданы, Батыс Қазақста Батырова Гульжанат Нурбергеновна 1 Қазақ тілі 1

Мұрат Мағжан

Краснояр орта жалпы білім беретін мектебі»КММ Тайпақ ауылы, Ақжайық ауданы, Батыс Қазақста Батырова Гульжанат Нурбергеновна 1 математика 3

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *