Итоги

Итоги

 

ИТОГИ ПРЕДМЕТНЫХ    ДИСТАНЦИОННЫХ  ОЛИМПИАД    ВЕСЕННЕГО  СЕЗОНА -2015
Ф.И.О учащегося Ф.И.О. куратора Учебное учреждение место Название мероприятия класс
1. Амангельдин Жанерке Адикова Айгуль Айтжановна Жыланды орта мектеп-лицейі Жыланды ауылы Алакөл ауданы Алматы облысы 3 математика 1
2. Серғазықызы Айша Адикова Айгуль Айтжановна Жыланды орта мектеп-лицейі Жыланды ауылы Алакөл ауданы Алматы облысы 3 Қазақ тілі 1
3. Тоқтасын Темірлан Адикова Айгуль Айтжановна Жыланды орта мектеп-лицейі Жыланды ауылы Алакөл ауданы Алматы облысы 3 Математика 1
4. Еркембай Аскар Омарова Айгуль Ахатаевна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 3 дүниетану 1
5. Жөкен Аружан Омарова Айгуль Ахатаевна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 3 Дүниетану 1
6. Советхан Бақтұр Омарова Айгуль Ахатаевна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Қазақ тілі 1
7. Келіс Аружан Омарова Айгуль Ахатаевна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Қазақ тілі 1
8. Серік Әдемі Омарова Айгуль Ахатаевна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 2 математика 1
9. Тоқан Нұрай Омарова Айгуль Ахатаевна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 2 математика 1
10. Еркембай Дана Асылбаева Айымхан Сембаевна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 2 Қазақ тілі 2
11. Нұрғали Аяулым Асылбаева Айымхан Сембаевна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 2 математика 2
12. Серік  Ақниет Окпебаева Күльжанат Бекеновна Қарабұлақ  орта мектебі мектепжасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 2 Математика 4
13. Мамырбек Жанерке Окпебаева Күльжанат Бекеновна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 2 Математика 4
14. Сасанов Абай Окпебаева Күльжанат Бекеновна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 3 Қазақ тілі 4
15. Валиева Альфия Окпебаева Күльжанат Бекеновна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 2 Қазақ тілі 4
16. Ғали Махаббат Окпебаева Күльжанат Бекеновна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 3 Қазақ тілі 4
17. Данабек Бинар Окпебаева Күльжанат Бекеновна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 2 Дүниетану 4
18. Базен Алтынбек Окпебаева Күльжанат Бекеновна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 2 Дүниетану 4
19. Орманбек Минаш Асылбаева Айымхан Сембаевна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 3 Математика 2
20. Бекет Айнұр Асылбаева Айымхан Сембаевна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 3 Математика 2
21. Маран Аяжан Асылбаева Айымхан Сембаевна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 3 Математика 2
22. Болатұлы Даниял Асылбаева Айымхан Сембаевна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Қазақ тілі 2
23. Ауданбек Аруна Асылбаева Айымхан Сембаевна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Қазақ тілі 2
24. Жұмабай –Мөлдір Асылбаева Айымхан Сембаевна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Қазақ тілі 2
25. Әділқан  Жанель Асылбаева Айымхан Сембаевна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Қазақ тілі 2
26. Еркенбай Динара Қасымханова Мая Куттыбековна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Қазақ тілі 3
27. Байдолда  Аружан Базарова Гуля Шаймардановна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Русский язык в казахских классах 3
28. Ермекбай Дарын Базарова Гуля Шаймардановна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 3 Русский язык в казахских классах 4
29. Сасанов Абай Базарова Гуля Шаймардановна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 3 Русский язык в казахских классах 4
30. Серік Ақниет Базарова Гуля Шаймардановна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 3 Русский язык в казахских классах 4
31. Советхан Мерей Базарова Гуля Шаймардановна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Русский язык в казахских классах 3
32. Келіс Аружан Базарова Гуля Шаймардановна Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Русский язык в казахских классах 3
33. Сарбасова Назима Шегебаева Ақыл Бисекенқызы Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төребай би ауылы № 199 орта мектебі 3 Қазақ  тілі 4
34. Мырзагалиева Дамира Шегебаева Ақыл Бисекенқызы Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төребай би ауылы № 199 орта мектебі 3 дүниетенау 4
35. Нағашыбеев Өркен Шегебаева Ақыл Бисекенқызы Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төребай би ауылы  № 199 орта мектебі 3 математика 4
36. Сахибеков Ринат Пшкеева Алия  Айдосқызы Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төребай би ауылы № 199 орта мектебі 3 математика 4
37. Алаватдина Анель Длекешова  Гульназ Бакитжановна Қызылорда облысы Қазалы  ауданы Қ И Сәтбаев атындағы № 216  орта мектебі 1 математика 2
38. Ертас Аида Длекешова  Гульназ Бакитжановна Қызылорда облысы Қазалы  ауданы Қ И Сәтбаев атындағы № 216  орта мектебі 2 дүниетенау 2
39. Әбішова Әсел Длекешова  Гульназ Бакитжановна Қызылорда облысы Қазалы  ауданы Қ И Сәтбаев атындағы № 216  орта мектебі 1 математика 2
40. Бақытжан Арайлым Длекешова  Гульназ Бакитжановна Қызылорда облысы Қазалы  ауданы Қ И Сәтбаев атындағы № 216  орта мектебі 2 дүниетенау 2
41. Амангельді Марғулан Длекешова  Гульназ Бакитжановна Қызылорда облысы Қазалы  ауданы Қ И Сәтбаев атындағы № 216  орта мектебі 2 дүниетенау 2
42. Курманбай Айдана Касымжанов Досан Қажыкерейевич Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Мектепалды даярлық тобы
43. Әлімжан Досжан Касымжанов Досан Қажыкерейевич Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Мектепалды даярлық тобы
44. Сембай Әлім Касымжанов Досан Қажыкерейевич Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Мектепалды даярлық тобы
45. Мәлік  Әлінұр Касымжанов Досан Қажыкерейевич Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Мектепалды даярлық тобы
46. Ауданбек Ақмырза Касымжанов Досан Қажыкерейевич Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Мектепалды даярлық тобы
47. Мамырбекұлы Нұрбек Касымжанов Досан Қажыкерейевич Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Мектепалды даярлық тобы
48. Болат Айзада Касымжанов Досан Қажыкерейевич Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Мектепалды даярлық тобы
49. Ахатқызы Сымбат Касымжанов Досан Қажыкерейевич Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Мектепалды даярлық тобы
50. Адалбек Ержанат Касымжанов Досан Қажыкерейевич Қарабұлақ  орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар мемлекеттік мекемесі 1 Мектепалды даярлық тобы
51. Хафизов Бақтияр Емцева Антонина Ивановна КГУ  «Кабанбайская средняя школа №1» села Кабанбай Алакольского района Алматинской области 2 Русский язык 2
52. Мажитова Арай Емцева Антонина Ивановна КГУ  «Кабанбайская средняя школа №1» села Кабанбай Алакольского района Алматинской области 2 Русский язык 2
53. Мурзахожина Алтынай Емцева Антонина Ивановна КГУ  «Кабанбайская средняя школа №1» села Кабанбай Алакольского района Алматинской области 2 Русский язык 2
54. Оспан Абай Емцева Антонина Ивановна КГУ  «Кабанбайская средняя школа №1» села Кабанбай Алакольского района Алматинской области 2 Русский язык 2
55. Ишмуратов Ислам Емцева Антонина Ивановна КГУ  «Кабанбайская средняя школа №1» села Кабанбай Алакольского района Алматинской области 3 Познание мира 2
56. Мурзахожина Алтынай Емцева Антонина Ивановна КГУ  «Кабанбайская средняя школа №1» села Кабанбай Алакольского района Алматинской области 1 математика 2
57. Оспан Абай Емцева Антонина Ивановна КГУ  «Кабанбайская средняя школа №1» села Кабанбай Алакольского района Алматинской области 1 математика 2
58. Ишмуратов Ислам Емцева Антонина Ивановна КГУ  «Кабанбайская средняя школа №1» села Кабанбай Алакольского района Алматинской области 1 математика 2
59. Саина Аружан Емцева Антонина Ивановна КГУ  «Кабанбайская средняя школа №1» села Кабанбай Алакольского района Алматинской области 1 математика 2
60. Грабовая Елена Емцева Антонина Ивановна КГУ  «Кабанбайская средняя школа №1» села Кабанбай Алакольского района Алматинской области 1 математика 2
61. Есполо Эльдар Емцева Антонина Ивановна КГУ  «Кабанбайская средняя школа №1» села Кабанбай Алакольского района Алматинской области 1 математика 2
62. Сухрапұлы Санжар Емцева Антонина Ивановна КГУ  «Кабанбайская средняя школа №1» села Кабанбай Алакольского района Алматинской области 1 математика 2
63. Меняйлов Денис Емцева Антонина Ивановна КГУ  «Кабанбайская средняя школа №1» села Кабанбай Алакольского района Алматинской области 1 математика 2
64. Бахматова  Анжелика Емцева Антонина Ивановна КГУ  «Кабанбайская средняя школа №1» села Кабанбай Алакольского района Алматинской области 1 математика 2
65. Адильбеков Нурасыл Жамбылова Татияна  Сарсенбаевна Қызылорда облысы Қазалы ауданы Лахалы аылы № 93 орта метебі 1 Қазақ тілі 3
66. Жанұзақ Бекзат Жамбылова Татияна  Сарсенбаевна Қызылорда облысы Қазалы ауданы Лахалы аылы № 93 орта метебі 2 Қазақ тілі 3
67. Нағашыбай Аида Жамбылова Татияна  Сарсенбаевна Қызылорда облысы Қазалы ауданы Лахалы аылы № 93 орта метебі 1 Қазақ тілі 3
68. Сарсенбай Даниал Жамбылова Татияна  Сарсенбаевна Қызылорда облысы Қазалы ауданы Лахалы аылы № 93 орта метебі 2 Қазақ тілі 3
69. Жанибек Аяулым Жамбылова Татияна  Сарсенбаевна Қызылорда облысы Қазалы ауданы Лахалы аылы № 93 орта метебі 2 математика 3
70. Темирбек Арай Жамбылова Татияна  Сарсенбаевна Қызылорда облысы Қазалы ауданы Лахалы аылы № 93 орта метебі 2
71. Шерипова  Аяжан Жамбылова Татияна  Сарсенбаевна Қызылорда облысы Қазалы ауданы Лахалы аылы № 93 орта метебі 3 математика 3
72. Калибек Асемай Ондабаева Света Жаксылыковна Қызылорда облысы Қазалы ауданы Лахалы аылы № 93 орта метебі 2 математика 1
73. Жанибек Ансар Ондабаева Света Жаксылыковна Қызылорда облысы Қазалы ауданы Лахалы аылы № 93 орта метебі 3 1
74. Тілек  Нұрхожа Ондабаева Света Жаксылыковна Қызылорда облысы Қазалы ауданы Лахалы аылы № 93 орта метебі 3 1
75. Абай Қарақат Ондабаева Света Жаксылыковна Қызылорда облысы Қазалы ауданы Лахалы аылы № 93 орта метебі 2 Қазақ тілі 1
76. Жанабай Ринат Ондабаева Света Жаксылыковна Қызылорда облысы Қазалы ауданы Лахалы аылы № 93 орта метебі 1 Қазақ тілі 1
77. Абай  Ұлзия Нурызбаева Перуза Жетбисбаевна Қызылорда облысы Қазалы ауданы Лахалы аылы № 93 орта метебі 3 Қазақ тілі 2
78. Кенесбаева Аружан Нурызбаева Перуза Жетбисбаевна Қызылорда облысы Қазалы ауданы Лахалы аылы № 93 орта метебі 2 Қазақ тілі 2
79. Нағашыбай Мағжан Нурызбаева Перуза Жетбисбаевна Қызылорда облысы Қазалы ауданы Лахалы аылы № 93 орта метебі 2 Қазақ тілі 2
80. Мырзагалиева Дамира Шегебаева Ақыл Бисекенқызы Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төребай би ауылы № 199 орта мектебі 3 математика 4
81.
82. Қанағатова Дильяра Шегебаева Ақыл Бисекенқызы Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төребай би ауылы № 199 орта мектебі 3 математика 4
83. Жақсылыков Даулет Шегебаева Ақыл Бисекенқызы Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төребай би ауылы № 199 орта мектебі 3 математика 4
84. Жақсылыков Мухтар Әлиева  Рая Шаухарқызы Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төрбай би  кенті № 199 мектеп 2 математика 2
85. Оразбекқызы Гүлзира Әлиева  Рая Шаухарқызы Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төрбай би  кенті № 199 мектеп 2 математика 2
86. Алпысбаев Нурасыл Әлиева  Рая Шаухарқызы Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төрбай би  кенті № 199 мектеп 2 математика 2
87. Жетпісбаев Қуан Әлиева  Рая Шаухарқызы Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төрбай би  кенті № 199 мектеп 2 Қазақ тілі 2
88. Төлеубай Зере Әлиева  Рая Шаухарқызы Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төрбай би  кенті № 199 мектеп 3 Қазақ тілі 2
89. Нағашыбаева Гульбану Әлиева  Рая Шаухарқызы Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төрбай би  кенті № 199 мектеп 3 дүниетану 3
90. Сарбасов Болатбек Әлиева  Рая Шаухарқызы Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төрбай би  кенті № 199 мектеп 3 дүниетану 3
91. Рахатова Назерке Кожахметова Фарида Баймуратовна Қызылорад облысы Әйтеке би кенті Ж Жабаев атындағы № 234 мектеп 1 Қазақ тілі 3
92. Абдықаппар Назерке 1 Қазақ тілі 3
93. Даулетов Сұнқар Нусупова Айгерим Қайратовна Алматы облысы Алакөл Ұшарал қаласы «Ұшарал қазақ  гимназиясы шағын орталығы бар » мемлекеттік  мекемесі
94. Амангелдиев   Нұрсултан ТойбаховаЖадыра Абдрахмановна Қызылорда облысы Арал ауданы шижаға 1 Қазақ тілі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *